Posjet gradonačelniku
Autor: Liza Majačić, 18. 4. 2024.

U srijedu, 10. travnja, učenici 3.a razreda s učiteljicom Zdenkom Dominković i psihologinjom Antonijom Buljević, posjetili su gradonačelnika Županje Damira Juzbašića.

Lijepo su nas dočekali. Pozdravili smo se s gradonačelnikom Damirom. Učenici su mu postavljali pitanja: Što su poslovi gradonačelnika? Je li teško biti gradonačelnik? Ima li gradonačelnik radno vrijeme? Hoće li biti izgrađeni bazeni u Županji?
Gradonačelnik je odgovarao na postavljena pitanja, a onda je on njih upitao: Tko od vas želi biti gradonačelnik? Mnogo je ruku bilo u zraku i čulo se: Ja, ja, ja, ja...
Na stolu su nam bile poslužene mekane i mirisne kiflice, čokoladni bomboni i sokići, a učiteljica je pila svoju omiljenu kavu.
Bilo je veselo i nezaboravno. Poslije smo otišli na izložbu pisanica.
(fotogalerija)

Ekipica 3.a i učiteljica Zdenka Dominković