Donacija udruge Pragma
Autor: Angela Lučić, 13. 9. 2022.

Udruga Pragma nas je razveselila na samom početku ove školske godine. Naime, poslali su nam vrijednu donaciju školskoga materijala kako bismo se što lakše uputili u nove avanture te svoju publikaciju „Od prvoga koraka do maratona!“, Pragmin obiteljski priručnik.

U ovim neizvjesnim vremenima, svaka pomoć i znak pažnje od neizmjerne su vrijednosti, a naročito kada dolaze od vjernih suradnika na koje se uvijek može računati.

Članovi udruge Pragma su nas posjetili u lipnju kada su održali predavanje za djelatnike škole i radionice za učenike sedmog i osmih razreda. Tada smo se, nakon pandemijskog razdoblja i online suradnje, ponovno vidjeli uživo. Naime, škola i udruga surađuju već dugi niz godina. Članovi udruge su nas posjećivali kako bi održavali predavanja i radionice, a mi se već veselimo i budućim aktivnostima!