Božić u srcu - božićna priredba
Autor: Angela Lučić, 23. 12. 2022.

Pred sam kraj prvoga polugodišta, a ususret Božiću, održali smo svečanu božićnu priredbu u Kinu „Kristal“. Nakon proteklih online izdanja božićnih priredbi, bilo nam je izuzetno zadovoljstvo i čast razveseliti mnogobrojnu publiku našim zabavnim programom.

Učenici nižih razreda su radost Božića, prijateljstva i zajedništva dijelili plesom iščekujući Djeda Božićnjaka, zatim recitacijom i pjesmom jer im je Božić u duši, igrokazom prikazujući nam Svetu noć te plesom uz zvuk zvona - medija između neba i zemlje.

Dramsko – scenska skupina nam je u svom igrokazu dala lijek za srce, a učenici šestih razreda otkrili koji je najbolji poklon Isusu za rođendan te su osmislili i prikaz Isusovog rođenja. Na samom kraju je zbor naše škole otpjevao božićnu čestitku.

Ove godine imali smo i posebno iznenađenje – goste iz osnovne glazbene škole koji su nam sviranjem pokazali svoje talente.

Dio atmosfere s priredbe pogledajte u fotogaleriji.

Započeti našom svečanom priredbom i potaknuti našom pjesmom, veseljem i zajedništvom, neka dani koji nam slijede budu ispunjeni radošću, ljubavlju i bliskošću. Najavljena radosna vijest neka nas vodi prema nadi, ljubavi, radosti i miru, a srca neka nam se ispune toplinom i dragosti.