Međuopćinski LiDraNo
Autor: Angela Lučić, 8. 2. 2023.

Naša škola bila je domaćin smotre Međuopćinskoga LiDraNa – scenski izričaj županjskoga područja, održane 6. veljače 2023. godine.

Na smotri su sudjelovale, osim naše škole, OŠ Ivana Kozarca u Županji i OŠ Mijat Stojanović iz Babine Grede. Učenici su predstavili svoje umijeće u glumi i kazivanju poezije.

Predstavnice naše škole bile su učenice 6. razreda Ena Bošković i Karla Tomljenović, pod vodstvom mentorice Renate Krsnik, koje su se predstavile kazivanjem poezije i učenica 7. razreda Mihaela Krsnik, pod vodstvom mentorice
Tihane Đurović, koja se predstavila monologom. Ena i Mihaela pozvane su na županijsku razinu smotre koja će se održati 2. ožujka ove godine.

Učenicama i mentoricama čestitamo na ostvarenom uspjehu i želimo puno sreće u daljnjem natjecanju!

Fotografije sa smotre pogledajte u fotogaleriji.

Tekst: Tihana Đurović