NATJEČAJ ZA RAVNATELJA
Autor: Stjepan Lešić, 26. 5. 2012.

Na temelju članka 127. i članka 165. stavak 1. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj
i srednjoj školi („NN br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11.,16/12.) i članka 65. Statuta
Osnovne škole Mate Lovraka, Županja Školski odbor Osnovne škole Mate Lovraka, Županja, raspisuje:

N ATJEČAJ

za izbor i imenovanje ravnatelja Škole (m/ž)

Za ravnatelja može biti imenovana osoba koja ima visoku ili višu stručnu spremu potrebnu za učitelja ili stručnog suradnika, koja ima najmanje pet (5) godina radnog iskustva u odgojno-obrazovnim poslovima u osnovnoj ili srednjoj školi.

Uz prijavu na natječaj kandidati moraju priložiti u izvorniku ili ovjerenom presliku:

- životopis
- domovnicu
- diplomu
- dokaz o radnom iskustvu na odgojno-obrazovnim poslovima (potvrda škole i ovjerena preslika radne knjižice)
- dokaz o položenom stručnom ispitu ili da je osoba oslobođena obveze polaganja
- uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv njega ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne stariji od 6 mjeseci)

Ravnatelj se imenuje na vrijeme od 5 godina.

Rok za podnošenje prijava kandidata je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu: Osnovna škola Mate Lovraka, Županja, n/r Školskom odboru, Alojzija Stepinca 18 32270 Županja, u zatvorenoj omotnici s naznakom „Natječaj za ravnatelja – ne otvaraj“.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene ponude neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 45 dana od isteka roka za podnošenje prijave.