IZBOR TRI PONUDE ZA ŠKOLU U PRIRODI
Autor: Marijan Oršolić, 4. 11. 2016.

Povjerenstvo je odabralo , tri najpovoljnije ponude turističkih agencija koje će biti predstavljene roditeljima na roditeljskom sastanku 09. studenog 2016. u 19 sati u prostorijama škole, te se pozivaju odabrane tri agencije da predstave svoje ponude na istom.

-MARE PANONIUM , Tours d.o.o., Vinkovci
-Polet d.o.o za cestovni prijevoz putnika i prateće djelatnosti u prometu, Vinkovci
-Astralis, Slavonski Brod

ŽUPANIJA VUKOVARSKO-SRIJEMSKA

OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA

ŽUPANJA, ALOJZIJA STEPINCA 18

Tel./fax: 032-831-182, 833-095

KLASA: 130-04/2016-01/10

URBROJ: 2188-15-01-2016-1

U Županji, 03.11.2016. godine

Na temelju članka 15. stavka 7. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti (Narodne novine, broj: 67/14.), Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude (u nastavku teksta: Povjerenstvo), objavljuje

O D L U K U

U svezi javnog poziva objavljenog na internet stranici Osnovne škole Mate Lovraka dana 18. listopada 2016., ponuda broj:3/2016, za organizaciju Škole u prirodi učenika 4. Razreda- Hrvatsko Zagorje, u razdoblju od svibnja do lipnja 2016.,  te nakon javnog otvaranja zaprimljenih ponuda u roku određenom javnim pozivom i provedenog glasovanja članova Povjerenstva, održanog 2. studenog 2016.godine, odabrane su tri najpovoljnije ponude turističkih agencija koje će biti predstavljene roditeljima na roditeljskom sastanku 09. studenog 2016. u 19 sati u prostorijama škole, te se pozivaju odabrane tri agencije da predstave svoje ponude na istom.

MARE PANONIUM , Tours d.o.o., Vinkovci
Astralis, Slavonski Brod

Na javni poziv za izvođenje izvanučioničke nastave „Ekskurzija - 4. r.“ javilo se ukupno 10 davatelja usluga;

Redni broj

Puni naziv i adresa sjedišta ponuditelja

Astralis, Slavonski Brod

ORION TOURS  d.o.o., Đakovo

VB TOURS d.o.o. za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu, Slavonski Brod

PUNIM JEDRIMA j.d.o.o.

BROD TOURS d.o.o

MARE PANONIUM , Tours d.o.o., Vinkovci

Panturist d.o.o., Osijek

AlpeAdriatours, Koprivnica

ACCREDO TRAVEL j.d.o.o. LOPATINEC

Nakon pregleda pristiglih ponuda utvrđeno je da sve ponude odgovaraju uvjetima objavljenima u javnom pozivu.

Ravnatelj na temelju Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 67/14 i 81/15) rezultate odabira najpovoljnijih ponuda objavljuje na internet-stranici škole te će kontaktirati odabrane tvrtke i ponuditi im predstavljanje ponuda na roditeljskom sastanku, koji je planiran u narednom vremenu, o čemu će roditelji i ponuditelji biti pravovremeno obavješteni.

Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude za izvanučioničku nastavu.

Predsjednik    Povjerenstva

Zdenka Dominković