VESELO NA SNIJEG
Autor: Monika Nikolić, 31. 1. 2019.

U srijedu,prije sata likovnog,učiteljica Ljiljana Zovkić svojim je trećašima  rekla da neće imati tjelesni. Svi su se  rastužili,ali je učiteljica dovršila svoju misao:umjesto tjelesnog u dvorani,idemo na snijeg! FOTO

Što se dalje dogodilo pročitajte u  Arsenovom sastavku!

Na  snijegu

U srijedu,prije sata likovnog,učiteljica nam je rekla da nećemo imati tjelesni.Svi smo se rastužili,ali je učiteljica dovršila svoju misao:umjesto tjelesnog u dvorani,idemo na snijeg!

Svi smo se toplo obukli i izišli na školsko dvorište.Podijelili smo se u dvije skupine.Prvo smo se natjecali u građenju snjegovića.Nakon toga smo grudama pokušavali srušiti protivničke snjegoviće,ali nismo uspjeli.Druga igra je bila malo teža.Igrali smo se tragova.Morali smo stajati u trag  koji je u snijegu ostavljao prvi učenik u koloni.Prvo smo malo vježbali,a zatim se natjecali u dvije etape.Obje ekipe su se trudile,te je na kraju rezultat bio izjednačen:svaka ekipa osvojila je po jednu pobjedu.Nakon toga smo se grudali međusobno.Neki su se gurali,neki gađali,a neki spretno izbjegavali grude.

Svi smo bili radosni i mokri,pa smo brzo otišli kući obući suhu odjeću i pričati roditeljima o igrama u snijegu.

Arsen Paripović Užarević 3.a