12.07.2018. 10:24
INFORMATIVNI POZIV
Informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za  obavljanje poslova kuhara/ice u punom radnom vremenu u Osnovnoj školi Mate Lovraka, Županja                                                     -ponude- traže se   .

KUHINJA

Ukupno: 198314
Ponude za ekskurzije
Autor: Marijan Oršolić, 2. 2. 2017.

U svezi javnog poziva objavljenog na internet stranici Osnovne škole Mate Lovraka dana 16. siječnja 2017., ponuda broj:1/2017, za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave - ekskurzije učenika 7.ab razreda u srednju Dalmaciju, u razdoblju od 15. lipnja do 19. lipnja 2017.,  te nakon javnog otvaranja zaprimljenih ponuda u roku određenom javnim pozivom i provedenog glasovanja članova Povjerenstva, održanog 01. veljače 2017.godine, odabrane su tri najpovoljnije ponude turističkih agencija koje će biti predstavljene roditeljima na roditeljskom sastanku.

-MARE PANONIUM , Tours d.o.o., Vinkovci

-APP d.d. Požega

-Gradsko društvo Crvenog križa Županja

LINK:http://os-mlovraka-zu.skole.hr/upload/os-mlovraka-zu/newsattach/554/Scan_ODLUKA_POVJERENSTVA_O_IZBORU_TRI_NAJPOVOLJNIJE_PONUDE.pdf